Ryby Karma Suche – w płatkach oraz granulowane firm Sera, Tropical i Hikari: Mrożone – ochotka, wodzień, serca wołowe, pokarm dla żółwi, pokarm dla glonojadów, cyclop: Żywe – ochotka i wodzień Akwaria i zestawy Akwaria 25l, 60l, 112l wraz z pokrywami dostępne są na miejscu.Większe lub pod wymiar są realizowane indywidualnie dla klienta.Posiadamy także kule dla rybek – rożnej wielkości. Filtry i napowietrzacze Dobra filtracja to podstawa w każdym akwarium. Posiadamy filtry i napowietrzacze wewnętrze i zewnętrzne znanych i niezawodnych firm: Grzałki Większość ryb potrzebuje temperatury wody cieplejszej niż tzw. „pokojowa”. W tym celu potrzebna jest grzałka. Grzałki dobrych firm to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy. Chemia i nawozy Preparaty akwarystyczne oraz lekarstwa Dodatkowe wyposażenie

Ryby

Karma

Suche – w płatkach oraz granulowane firm Sera, Tropical i Hikari:

Zoolandia ryba karma

Mrożone – ochotka, wodzień, serca wołowe, pokarm dla żółwi, pokarm dla glonojadów, cyclop:

Zoolandia ryba mrozone

Żywe – ochotka i wodzień

Akwaria i zestawy

Akwaria 25l, 60l, 112l wraz z pokrywami dostępne są na miejscu.
Większe lub pod wymiar są realizowane indywidualnie dla klienta.
Posiadamy także kule dla rybek – rożnej wielkości.

Zoolandia ryba akwaria

Filtry i napowietrzacze

Dobra filtracja to podstawa w każdym akwarium. Posiadamy filtry i napowietrzacze wewnętrze i zewnętrzne znanych i niezawodnych firm:

Zoolandia ryba filtr
Zoolandia ryba filtry
Zoolandia ryba napowietrzacie

Grzałki

Większość ryb potrzebuje temperatury wody cieplejszej niż tzw. „pokojowa”. W tym celu potrzebna jest grzałka. Grzałki dobrych firm to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy.

Chemia i nawozy

Preparaty akwarystyczne oraz lekarstwa

Zoolandia ryba chemia

Dodatkowe wyposażenie

Zoolandia ryba dekoracje